Про компанію

Про компанію

      Компанія «LP DIAGNOSTIC» спеціалізується на виробництві сухих поживних середовищ для проведення лабораторних досліджень. Завдяки різним типам продукції вдається культивувати, виділяти і підраховувати кількість бактерій, біфідобактерій, грибів та інших біологічних штамів.

      У проекті задіяні кращі фахівці в області хімії, біотехнологій, імунології та мікробіології Національного фармацевтичного університету «НФАУ» та Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМНУ.

      Уважно вивчивши досвід успішних зарубіжних колег, використавши власні розробки, вдалося отримати український продукт, який за якістю і ефективності встав на один рівень з відомими іноземними аналогами.

      Дослідження і розробки ведуться в сертифікованій лабораторії, обладнаній відповідно до стандартів ISO. Випуск продукції на виробництві проходить в умовах повної відповідності технічним стандартам.

      «Родзинкою» у виготовленні вважаємо використання високоякісної сировини з Індії і КНР. Один з постачальників входить в список кращих китайських компаній, потрапивши в число переможців рейтингового списку Top 500 Enterprises of China.

      Компанія «LP DIAGNOSTIC» пропонує широку лінійку сухих поживних середовищ для проведення досліджень різного ступеня складності.

       Нашими клієнтами є обласні санітарно-епідеміологічні станції, лабораторії в лікарнях і поліклініках, бак-лабораторії харчової промисловості, бактеріологічні лабораторії ветеринарного спрямування.

       Ми віримо, що компанія «LP DIAGNOSTIC» робить свій вагомий внесок у справу прикладної науки і формує практичну реалізацію розроблених ідей.

       У найближчому майбутньому компанія планує вихід своєї продукції на європейський і світовий ринок!