Компанія "LP DIAGNOSTIC" пропонує вашій увазі інноваційні комплекти для відбору та транспортування біологічних матеріалів.

З початку пандемії короновірусної хвороби нашими вченими було розроблено спеціальне вірусне транспортне середовище з лізуючими компонентами VLM.

На відміну від багатьох інших транспортних середовищ, транспортне середовище VLM інактивує вірус, руйнує його оболонки та вивільнює ДНК та РНК вірусу, для подальшого іх дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції.

Головними перевагами транспортного середовища VLM та комплекту для відбору є:

  • Безпечність для медичних працівників при транспортуванні зразків. Вірус інактивується протягом декількох хвилин після потрапляння у транспортне середовище VLM
  • Температурні рамки для транспортування. Можливе зберігання біологічного матеріалу вірусу протягом тижня при кімнатній температурі. Що робить зручним доставку матеріалів
    до лабораторій з віддалених районів.
  • Зручні пластикові аплікатори для відбору з лініями злому, що робить зручним процес відбору матеріалу у потенційного хворого.

Комплекти для відбору біологічного матеріалу та транспортне середовище VLM верифіковані Центром Громадського Здоров’я МОЗ України.